Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İhlas Suresinin Söyledikleri Mustafa İslamoğlu
Youtube-1 

İhlas Suresinin Söyledikleri Mustafa İslamoğlu

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply
beni israil ne demek mustafa hoca israilin oglullari onlar rabbin ogullari diye o sandigin rabbe degil israilin rab olduguna yani israilin yani yakubun ve ishakin atalari olduguna ve onlarinda israilin soyu olduguna atifdir mesle bu kadar basit be "Beni israil" Rabbin ogullari hani yusufda demisdi babasina atfen rabbim bana gözüktü yada gözümün önüne geldi diye bir ayet vardi kayipmi oldu o yoksa rab iste o rab ana baba ata..

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
Senin beden ülkesinin Rabbi kim? sensin. sen kimsin, sen elini istedigin gibi hareket ettiriyorsun istedigini aliyon veriyon konusuyorsun yani, senin vücut ülkesinin rabbi yöneticisi sensin, seninde rabbin, seni yaratan, ve ondan öncede (silsile bazinda önce usul fürüg yani) seni doguran ve dogurtan, anan baban var degilimi,  üst üst üste kainatlar. ve sonra, senin esin benzerin? diyorlarki Allah her insanin parmak ucunu ayri yaratmis diyorlar, cünkü eger esin  benzerin olsa, sen günah isleyip isleyip birde, ben etmedim diyebilirsin, ve o esin, ezvacin olanin üsütüne kalir günah, sayet esin benzerin olsa, degil mi? yani insan, her insan esssiz degil mi tek vahid vahdet vahdeti vücut ve halife

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)