Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3.14 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunlar Fragmandı! Daha Büyüğü Geliyor Hamza Yardımcıoğlu & Prof. Dr. Oytun Erbaş
Dikkat-1 

Bunlar Fragmandı! Daha Büyüğü Geliyor Hamza Yardımcıoğlu & Prof. Dr. Oytun Erbaş

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply
Radyo karoglandan eski vaazlarin birinde vardir illaki bili geats amcaya gel afrikayalara flena gitme ve beynimizle kullanabilcegimiz bilgisyar yazilimini yaz dedim ve tarih kac bilmiyorum aam demkki geldi geri ve yazdi artik bu sitem yapildi Hawkings azaten beyni ile bilgisayr kullanabiliyordu bu onun için zmaninda kesfolmusdu bir miktar o benyi ile yazabiliyor konusabiliyor ve ve sandeylesini sürebiliyordu ve sitem dahda gelistrildi sadece

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
düsnmekde bir frekas ince bir frekans bu freknsi da biz kumanda olarak kulanabilirz demistim o vaazda

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
omikron= insan menisi yeme yutma hasataligi yani insan yumjurtasi, tedavisi balik yumurtasi yada menisi havyar balik menisi yutmak

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
pankreas güclendirmesi "har hara atilinca harira olur" sözüm,  yani asit deposna asit veince güclenir yenebilen  gida olan asit portakal mandalin kabugu pankreasi güclendirmek için bir miktar alinir

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)